מוצרים לטיפול בנשירת שיער

נושר לכם השיער? אם השתלה היא לא הפתרון אספנו עבורכם כמה מוצרים שיכולים להועיל עבור נשירת השיער שלכם גם עבור גברים וגם עבור נשים.

נשירת שיער היא בעיה נפוצה של גברים ונשים שיכולה להיגרם מסיבות שונות. ישנם כמה מוצרים שיכולים לעצור את נשירת השיער ואף לעודד צמיחת שיער חדשה תוך תקופה של שימוש בהם. חלק מהמוצרים הוכחו מדעית ונבדקו על ידי גורמים רפואיים שונים.

מינוקסידיל 5% – טיפול בנשירת שיער לגברים

מינוקסידיל טיפול בנשירת שיער לגברים

מינוקסידיל הוא חומר שנבדק מחקרית ורפואית וקיבל אישור מיוחד של FDA, מנהל המזון והתרופות האמריקאי.

החומר מגיע בבקבוקים ויש למרוח אותו פעמיים ביום על אזור הקרקפת בו חסר שיער. רוב המשתמשים בו העידו כי לאחר 3 חודשים חל שיפור ניכר בצמיחת השיער וכי התרסיס הצליח למנוע את נשירת השיער.

נמכר בארץ במחירים מופרז ויקר שרוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם. תוכלו להזמין חבילה של 6 בקבוקים המספיקה לשישה חודשים ישירות מאיביי דרך הקישור הבא במחיר זול והכי חשוב שאתם יודעים בוודאות כי מדובר במוצר מקורי.

היזהרו מחיקויים!! וודאו כי הזמנתם דרך הקישור בעמוד זה. שימו לב שהמוכר הוא מארצות הברית וקיבל ביקורות רבות. אל תתפתו למחירים נמוכים ולמוכרים מסין שמציעים מחירים זולים אך מדובר במוצר מזויף.

מינוקסידיל 2 אחוז - טיפול בנשירת שיער לנשים

הערה: מומלץ להיוועץ עם רופא לפני השימוש. האחריות הבלעדית על שימוש בתכשיר הוא על ידכם.

מינוקסידיל 2% – טיפול בנשירת שיער לנשים

קיימת גרסה מיוחדת של חומר המינוקסידיל בריכוז של 2% המתאים במיוחד לנשים.

תוכלו להזמין דרך איביי חבילה הכוללת שלושה בקבוקים ומספיקה עבור כשלושה חודשים דרך הקישור הבא

כפי שתוכלו לראות מדובר במוכר אמין ובמוצר שקיבל מאות ביקורות גולשים שאכן מאמתים כי החומר עצר את נשירת השיער שלהם ועודד צמיחה חדשה.

מברשת לטיפול בנשירת שיער והתקרחות

היירמקס אולטימה 9 היא מברשת הפועלת לטיפול ועידוד צמיחת השיער באמצעות קרני לייזר. המברשת מתאימה לגברים ונשים ונחשבת למתקדמת בעולם בטיפול בנשירת שיער והתקרחות. המברשת קיבלה את אישור ה-FDA שהיא מנהל המזון והתרופות האמריקאי.

מברשת לטיפול בנשירת שיער

יש דגם בשם היירמקס אולטימה 12 שהוא עוצמתי יותר וכולל 12 מודולים במקום 9 ומקצר זמן כל טיפול ל-8 דקות בלבד. דגם נוסף בשם היירמקס לייזרבנד 41 מקצר את זמן הטיפול ל-3 דקות בלבד. עשו את השיקול שלכם מבחינת תקציבכם ורכשו את המוצר שמתאים עבורכם.

דילוג לתוכן