כלי גינון

אם ברשותכם גינה, בטוח שתצטרכו כלי גינון מתאימים שיאפשרו לכם לתחזק את גינתכם. עבור מדשאה תצטרכו מכסחת דשא וחרמש. בעמוד זה ניתן לכם המלצות על מוצרי גינון שונים.

כלי גינון ידניים

כדבר הבסיסי ביותר לעבודה בגינה תצטרכו מספר כלי גינון ידניים. סט ארבעת כלי הגינון הזה תהיה התחלה טובה וחובה לכל גינה. אין טעם לחפש באתרי מכירות בחו"ל, הפרש המחיר הוא לא משמעותי ואם תזמינו בארץ אז תקבלו את המשלוח מהר ולא תצטרכו לחכות חודש או חודשיים בהזמנה מאתר בחו"ל.

הכלי הבסיסי הבא הוא מגרפה, יש מגוון מגרפות ביניהם כאלה העשויות ממתכת או פלסטיק. אנו נמליץ על מגרפת הפלסטיק הזאת המגיעה יחד עם מקל עץ.

אם תרצו להשקיע במותג איכותי יש את סט המגרפה המגיע יחד עם מטאטא הדשא של חברת גרדנה, מגיע איתו מוט רב תכליתי שמתאים לסדרת המוצרים של החברה, יש להם ראשים שונים המתחברים למוט האוניברסלי ביניהם קוטף פירות, מסור גיזום גובה ועוד.

כלי נוסף אשר חובה בכל גינה הוא את חפירה, אנו נמליץ על את חפירה ושפיכה עם ידית נוחה שתאפשר לכם אחיזה טובה בעת החפירה.

כלי גינון

מכסחת דשא מומלצת

מכסחת דשא היא כלי חובה כאשר יש לכם מדשאה, אפילו אם מדובר במדשאה קטנה או בינונית. אנו נמליץ על מכסחה חשמלית המתאימה לשימוש ביתי ותאפשר לכם לכסח את הדשא בקלות וללא הרבה מאמץ. מכסחות דשא עם מנועי בנזין כבר נחשבות למיושנות, מזהמות ומרעישות ואנו לא נמליץ עליהן כלל בעמוד זה.

מבין המכסחות החשמליות ישנן כאלה המגיעות עם חיבור לשקע החשמל ומכסחות דשא נטענות הכוללות סוללות ומאפשרות עבודה אל-חוטית גם במקומות הרחוקים משקע החשמל. לכל אחת מהן יש את היתרונות והחסרונות שלה. מכסחת דשא עם חשמל קבוע תהיה עוצמתית יותר ותאפשר לכם עבודה ללא הגבלת זמן בעוד מכסחת דשא נטענת תהיה מוגבלת לזמן הסוללה אבל היא נוחה יותר מכיוון שלא תלויה בכבל חשמל כדי לעבוד.

מכסחת דשא חשמלית מומלצת היא Rotak 34 R של חברת בוש, בעלת עוצמה של 1300W. משקלה הוא 11.1 ק"ג בלבד והידיות שלה מתקפלות לאחסון נוח במחסן.

אם אתם מחפשים מכסחת דשא נטענת אז נמליץ על מכסחת הדשא DLM382Z של מקיטה שעובדת על 2 סוללות של 18V. שימו לב שמדובר במכסחת הדשא בלבד, ללא סוללות ומטען שתצטרכו לרכוש בנפרד.

חרמש חשמלי

חרמש הוא כלי נוסף החיוני בגינה לו יש שני שימושים עיקריים. האחד הוא לנקות עשב והשימוש השני הוא לתחזק את קצוות המדשאה שלכם, מקומות בהם מכסחת הדשא לא יכולה לעבוד.

חרמש חשמלי הפועל על שקע החשמל הוא EasyGrassCut 23 של חברת בוש, זהו חרמש קל משקל שיאפשר לכם שימוש נוח אך הוא מתאים לגינות קטנות.

דילוג לתוכן