אביזרים לרכב

אם ברשותכם רכב בטוח שתרצו להצטייד באביזרים הנלווים שיוכלו לשפר את הנוחות, הבטיחות והניקיון שלכם ושל רכבכם. בעמוד זה נציג את אביזרי הרכב הפופולאריים והטובים ביותר שתוכלו להזמין עבור רכבכם.

בוסטר התנעה לרכב

בוסטר התנעה לרכב

כמה פעמים קרה לכם שנגמר לכם המצבר ברכב ונאלצתם לקרוא לעזרה? עם בוסטר ההתנעה הנייד לעולם לא תצטרכו לדאוג לכך. חברו את הבוסטר אל המצבר שלכם, התניעו את הרכב והמצבר שלכם יקבל את בוסט ההתנעה באופן אוטומטי. הוא גם יכול לשמש כמטען נייד וכולל מגוון ראשי הטענה שונים.

מיני קומפרסור לרכב

מיני קומפרסור נייד

יצא לכם להיתקע בלי אוויר באחד הצמיגים ואתם רחוקים מתחנת הדלק? מיני קומפרסור נייד הוא הפתרון המושלם וחובה בכל רכב. נטען ועובד על סוללות מובנות כולל מסך המציג את לחץ הניפוח, פנס מובנה ויכול לשמש גם כמטען נייד. מתאים גם לאופנועים ואופניים.

חותך חגורות ומנפץ חלונות

חותך חגורות ומנפץ חלונות

האביזר מאפשר חיתוך של החגורה בעת חירום בצורה בטוחה וללא סכין גלויה ובנוסף גם ניפוץ של שמשות הרכב עם מנגון קפיץ מיוחד המנפץ את השמשה בעת הפעלה צמודה, לא נדרש כוח רב על מנת לעשות זאת. זהו אביזר חובה שחייב להיות בכל רכב ויכול להציל חיים.

ערכה לתיקון פאנצ'ר ברכב

ערכת תיקון תקרים ברב

בעלי רכב? בטוח שיצא לכם כבר לחוות פנצ'ר באמצע הדרך. ערכת תיקון התקרים הזאת תוכל להציל אתכם!

מושב חימום אוניברסלי

מושב חימום אוניברסלי לרכב

מושב חימום אוניברסלי לרכב המתחבר ישירות למצית הרכב כולל כפתור שליטה עם שני מצבי הפעלה. מגיע במגוון צבעים להתאמה מושלמת לצבע הריפודים שלכם ברכב.

מכשיר שטיפה לרכב

מכשיר שטיפה בלחץ נייד

הרכב שלכם נמצא בחניה ואין שם ברז מים קרוב? מכשיר השטיפה על סוללות הוא הפתרון המושלם. מלאו מים בדלי והמכשיר ישאוב אותם ממנו בלחץ מים שיתאים לשטיפת רכבכם.

מוצרים לתיקון שריטות ומעיכות ברכב

שרטו לכם את הרכב? למה לשלם סכומים גדולים עבור תיקון השריטות שיש פתרונות?! לפני שאתם ממהרים לשלם מאות ואלפי שקלים לבעל מקצוע, ישנם כמה מוצרים שתוכלו להזמין בעזרתם תוכלו לתקן את השריטות והמכות ברכבכם.

עט תיקון שריטות לרכב

עט תיקון שריטות לרכב

עט תיקון השריטות הוא הפיתרון המהיר, הבטוח והיעיל להסרת שריטות מהרכב.
החומר המהפכני מכיל חומר מיוחד המתקשה בקרני השמש וממלא את השריטה.
העט עובד על גבי כל רכב, בכל צבע וקל מאוד לשימוש. מצורף לעט ראש נוסף להחלפה.

  • מתאים לכל צבע רכב
  • קל מאוד לשימוש
  • עמיד במים
  • כולל ראש נוסף להחלפה

חומר מהפכני לתיקון שריטות ברכב

הסרת שריטות מהרכב

חומר מהפכני להסרת שריטות עמוקות מהרכב. אם העט תיקון השריטות לא הספיק לכסות את כל השריטות של רכבכם, הבקבוקון עם החומר הבא יתאים לכם ובעזרת שפשוף קל לאחר מריחתו תוכלו להעלים שריטות.

ערכה לתיקון מעיכות ברכב

ערכה לתיקון מעיכות ברכב

הערכה הבאה תעזור לכם לתקן מעיכות ברכבכם באופן עצמאי. שימו דבק בקצה הראש, משכו חזק והנה פלא החזרתכם את רכבכם למצב הקודם לפני המעיכה. ההערכה כוללת את אביזר המשיכה, שלושה ראשים למעיכות שונות, אקדח דבק חם וזוג מקלות דבק חם.

כיסויים לרכב

ארצנו היא מדינה חמה והשארת הרכב בחניה לא מקורה, חשוף אל קרני השמש עלול לגרום לנזק לצבע הרכב ולחלקים נוספים בו לכן מומלץ יהיה לרכוש כיסוי ולכסות אותו. בקישור זה תוכלו לרכוש מגוון כיסויים איכותיים לרכב שלכם.

מחסום חניה לרכב

בטוח שקרה לכם שתפסו לכם את החניה הפרטית שלכם ואז נאלצתם לחפש חניה בעצמכם למרות שיש לכם חניה פרטית. אם הצבתם שלט או מדבקה וזה לא עזר או לא היה אפשרי, הפתרון הוא שימוש במחסום חניה לרכב.

אפשר להציב מחסום עמוד מתכת מתקפל הכולל מנעול אותו אתם פותחים כאשר אתם יוצאים מהחניה שלכם או מקפלים כאשר אתם חוזרים אליה. המחסום מגיע עם זוג מפתחות. נראה שזה פתרון זול ויעיל לשמירה על מקום החניה שלכם.

מחסום חניה אלחוטי

אם אתם רוצים להשקיע יותר ולהפוך את המחסום שלכם לנוח יותר לפתיחה וסגירה ביתר נוחות אז יש מחסום שעונה על דרישה זה.

תוכלו לרכוש את המחסום הנטען עם שליטה דרך השלט והסמארטפון בצורה אלחוטית כך לא תצטרכו לצאת מהרכב בימי הקיץ החמים או החורף הגשומים. הוא מגיע יחד עם שני מפתחות רזרביים לפתיחה ידנית במקרה של תקלה.

דילוג לתוכן